Beschrijving
Able2 Opvouwbare Wandelstok (anatomische handgreep)
Deze opvouwbare wandelstok heeft een groot anatomisch handvat waar uw hand in valt. Zo heeft u een optimale ondersteuning van de handpalm en zult u minder last hebben van druk of pijn on de handen. De wandelstok is dan ook uitermate geschikt voor reuma patiënten maar helpt ook mensen met geen pijnklachten de druk zo laag mogelijk te houden en te zorgen dat druk op uw hand optimaal verdeeld wordt.
Opvouwen van de wandelstok
De wandelstok is eenvoudig op te vouwen in 4 delen en op te bergen in de bijgeleverde plastic hoes. Op het moment dat u de opvouwbare wandelstok weer uit de hoes haalt zal deze vanzelf weer 1 geheel worden en kunt u er meteen gebruik van maken.
De Able2 opvouwbare wandelstok op de juiste hoogte instellen
De wandelstok is eenvoudig te verstellen in hoogte. De voor u geschikte hoogte kunt u meten door rechtop te gaan staan met uw armen gestrekt langs uw lichaam. Het handvat van de opvouwbare wandelstok dient dan op pols hoogte te komen. De wandelstok dient dan op de grond te staan.
Able2 Opvouwbare Wandelstok (anatomische handgreep)
Charles Hoekstra (geverifieerde eigenaar) –
Prima wandelstok
mariette van dyck (geverifieerde eigenaar) –
tevreden over kwaliteit
jannie –
zeer prettige wandelstok , ligt perfect in mijn hand
Frans B. (geverifieerde eigenaar) –
Aangekocht i.v.m. meeneem gemak op de fiets en in de auto. Is makkelijk inklapbaar en stevig. Tot nu toe 4 x met tevredenheid gebruikt.